Brick Breaker Deluxe 3D

Screenshot taikymo:
Brick Breaker Deluxe 3D
Taikymo informacija:
Versija: 1.0
Įkėlimo datą: 8 Dec 10
Kūrėjas:
Licencija: Nemokamai
Populiarumas: 1421
Dydis: 771 Kb

Rating: 2.8/5 (Total Votes: 10)

Brick Breaker Deluxe 3D. Jei žaidimas yra verta padaryti du kartus galite taip pat padaryti jį tris kartus. Keletą mėnesių po to, kai buvo padaryta peržiūrint iphone versiją 3D BB revoliucijos 2, Skaitmeninis Šokoladas išleido jį į Java. Kaip mes didžiuojamės būdami kruopščiai, o ne greitai, mes manome, kad mes taip pat galėtų suteikti jai eiti. Ir žinote ką? Tai nėra blogas žaidimas.


Norėdami pradėti 3D Graphis atrodo gana slidus. Ekranas net pastumia perspektyvą šiek tiek, beveik posvyrio jei norite, kai jūsų kamuolys grįžta į ekrano kraštą. Blokai ir galios ups yra spalvinga ir Nuke poveikis yra gana kietas. Režimai yra tokie patys kaip iphone, kaip spėju yra bosai (aš neturiu iphone !! Waaaaa !!). Ir yra daug laimėjimų jums išbandyti ir pelnas, kai pralaimėjimas viršininkų ir paspauskite tikslines skaičių plytų.Kaip iPhone žaidimas, yra vienas iš svarbiausių blokas, kuris atrakina viršutinę dalį ekrano leidžia jums pereiti į kitą lygį. Tokiu būdu ji gali būti greitai nusišvilpti per bosas, bet kaip minėta, kartais, kai praleidote jūs galite nukristi iki ankstesnio lygio, nors aš nesu tikras, ką atvejų gauti tai. Be to, kaip iphone tiek žaidimas gali būti šiek tiek abejingi kartais. Kas Bugged man labiausiai tai, kad ten buvo daug kartų aš buvau įsitikinęs, kad mano irklas krašto buvo reikiamoje vietoje klipas kamuolį, bet, matyt, tai buvo ne, todėl man prarasite gyvenimą. Gal hitu dėžutė reikia šiek tiek darbo, bet tai buvo iki šiol labiausiai erzina žaidimo ypatybė.


Taip pat, kaip teigė mano gerbiamo kolegos, kartais gali būti per lengva prarasti gyvenimą. Kai jūs pažangą į kitą lygį, žaidimas prasideda iš karto, todėl jūs turite būti labai greitai padaryti, kad jūsų irklas yra reikiamoje vietoje. Laimei, kai sustoja žaidimo kūrėjai protingai davė jums 3 sekundžių skaičiavimą, kol ji vėl prasideda, todėl galite būti pasiruošęs viskam. Jūsų progess išsaugoma po kiekvieno bosas mūšį ir sudėtingumo lygių įtaką, kuri yra gana kietas.Vienas, kad buvo minėta anksčiau, ir yra verta paminėti dar kartą dalykas yra powerups gausybė (aš sugalvojo ji pirmą kartą), kad jūs galite gauti. Yra bucketloads ir kai yra geras (žalia), o kai blogai (raudona). Jis gavo iki taško, kur jūs turite būti atsargūs, grąžinant kamuolį, taigi jums nereikės gauti blogą powerup. Gerų buvo gana kietas įskaitant minų, raketų ir nuke. Jūs galite laikyti juos per ir pereiti naudojant 2 ir 8 taip sugebėjimą pasirinkti yra gana naudinga.

   

Panašūs pieteikumi

Komentarai Brick Breaker Deluxe 3D

Komentarai nerastas
Pridėti komentarą
Pasukite ant paveikslėlio!